OBK logo Ogólnopolska Baza Kolejowa

Uherka

Ostatnia zmiana: 2019-12-25

Wyślij nowe pliki »

| pokaż też kiepskie [Wersja rozszerzona]
Obraz
fot. Karol Romaniuk (2006-02-25)
Obraz
fot. Karol Romaniuk (2006-05-28)
Obraz
fot. SP32ST88 (2008-09-16)
Obraz
fot. Karol Romaniuk (2008-12-27)

Zdjęcia publikowane w tym serwisie w większości otrzymujemy od internautów i zakładamy, że mają oni prawo do ich przesyłania. Jeżeli trafisz na materiały naruszające Twoim zdaniem czyjeś prawa autorskie, skontaktuj się z nami (adres w stopce).

Jeżeli masz jakieś materiały, które powinny Twoim zdaniem znaleźć się na tej stronie - wyślij je do nas.
Uzupełnij dane  | Napisz email do redakcji | Jak dodać nowe zdjęcia?

Komentarze:

  • #1 Zbigniew Nowiński (2021-07-20 19:17:20)
    Obecnie budynek nastawni obsługującej mijankę Uherka jest wyłączony z systemu sterowania ruchem kolejowym. Semafory i pozostałe urządzenia tego posterunku są sterowane zdalnie z nastawni umieszczonej w zaadaptowanym budynku dawnej strażnicy przejazdowej przy przystanku osobowym Chełm Miasto. Dyżurny ruchu obsługuje zarówno semafory, jak i przejazd kolejowy przy ulicy Lubelskiej.

[Dodaj nowy komentarz]

Sekcja komentarzy służy wymianie informacji, poglądów, oraz innych informacji pomiędzy użytkownikami Bazy. Prezentowane tutaj treści nie mogą być odbierane jako oficjalne stanowsko administratorów strony w jakiejkolwiek kwestii.
Bardzo prosimy o zamieszczanie komentarzy merytorycznych i napisanych w sposób kulturalny. Dzięki temu czytanie ich będzie dla wszystkich przyjemniejsze. Redakcja zastrzega sobie prawo odrzucania, usuwania, bądź niezmieniającą merytorycznego przekazu ingerencję w treść komentarzy (moderację) bez podania przyczyny.

Stacja kolejowa Uherka

Do zapisu

Trwa zapis, proszę czekać...