OBK logo Ogólnopolska Baza Kolejowa

Radomsko

Ostatnia zmiana: 2018-03-15

<== | Galeria | ==>
Data: 2015-06-05
Autor: Paweł Ukole
Napisz e-mail
Zamieszczono: 2015-06-07
Jedyna możliwość przekroczenia granicy między peronem a światem zewnętrznym.

*Jedno z dwóch wyjść na miasto.

Licencja: Można wykorzystać poza serwisem 'bazakolejowa.pl' po każdorazowym uzyskaniu zgody autora [?]

Tagi: przejazdy i przejścia naziemne (drogowe).

Zaproponuj tagi

Podobiekty: .

Dodaj podobiekty
Odsłon : 361
: 2

Zaloguj się by móc zagłosować.

Obiekty:

Pisanie komentarzy dostępne jest jedynie dla zalogowanych użytkowników.

Komentarze:

  • #1 sdd (2018-04-04 18:52:21)
    Cały czas jest i było dojście od strony przejazdu kolejowego na ul. Kościuszki. Jest w tym celu zrobiony wąziutki "korytarz" z tej żółtej siatki, odgradzający po obu stronach od torów. Wychodzimy w środku przejazdu kolejowego na ul. Kościuszki. Brakuje tylko barierki, która otwierałaby się i zamykała wraz z zaporami przejazdu, niemniej jednak nie ma żadnego zakazu wchodzenia tam. W zasadzie brak barierki może stwarzać problemy jedynie przy wychodzeniu z peronu na miasto, gdy akurat będą zamknięte zapory. W przeciwną stronę bowiem i tak, aby się dostać do "korytarzyka" trzeba poczekać na podniesienie zapór. Wyjście w stronę Kościuszki jest lepsze, gdyż trafiamy od razu w pobliże przystanku autobusowego, z którego odjeżdża większość radomszczańskich linii komunikacji miejskiej.
  • #2 sdd (2018-04-17 11:52:43)
    Barierka jest!!! - nie wiem od kiedy, ale dopiero niedawno ją zauważyłem. Nie rzuca się w oczy, gdyż inaczej niż np. w Piotrkowie Trybunalskim, umieszczona jest na peronie - przed wejściem w "korytarzyk" a nie przy wyjściu z niego od strony przejazdu - moim zdaniem tak jest gorzej, bo gdy ktoś wolno się poruszający przejdzie przez zapory przejazdu to zanim przemierzy korytarzyk, zamknięta zapora może mu umożliwić wejście na peron (i zdążyć na ten właśnie pociąg, który spowodował zamknięcie zapór). Dróżniczka zamyka to ręcznie, więc zazwyczaj czeka z zamknięciem, ale z drugiej strony niezamknięcie może spowodować, że ktoś zdoła wyjść z peronu. Powinna być zapora na końcu korytarzyka od strony przejazdu kolejowego.

Bardzo prosimy o zamieszczanie komentarzy merytorycznych i napisanych w sposób kulturalny. Dzięki temu czytanie ich będzie dla wszystkich przyjemniejsze. Redakcja zastrzega sobie prawo odrzucania, usuwania, bądź niezmieniającą merytorycznego przekazu ingerencję w treść komentarzy (moderację) bez podania przyczyny.

Jeżeli masz jakieś materiały, które powinny Twoim zdaniem znaleźć się na tej stronie - wyślij je do nas.
Uzupełnij dane  | Zgłoś redakcji uwagi do pliku |Napisz email do redakcji |

Stacja kolejowa Radomsko

Do zapisu

Trwa zapis, proszę czekać...