OBK logo Ogólnopolska Baza Kolejowa

Moroczyn Mijanka

Ostatnia zmiana: 2020-10-31

<== | Galeria
Data: 2019-08-11
Autor: wasiukibic
Napisz e-mail
Zamieszczono: 2019-08-12

Galeria użytkownika wasiukibic

Mniej więcej tutaj do toru ze Strzyżowa dobijał z prawej tor z Matcza, po którym próżno szukać w okolicy jakichkolwiek pamiątek. Z lewej strony stały zabudowania związane z obsługą mijanki. Starotorze linii Werbkowice Wąskotorowe - Strzyżów Hrubieszowski tutaj jest drogą gruntową, dojazdową do pól. Dobrze, że choć tyle. Widok w kierunku południowo-zachodnim (Hrubieszów Wąskotorowy).

Licencja: Można wykorzystać poza serwisem 'bazakolejowa.pl' tylko do celów niekomercyjnych z podaniem źródła i autora [?]

Tagi: pozostałości/starotorza/dawne równie stacyjne.

Zaproponuj tagi

Podobiekty:

Dodaj podobiekty
Odsłon : 154

Zaloguj się by móc zagłosować.

Obiekty:

Komentarze:

[Dodaj nowy komentarz]

Sekcja komentarzy służy wymianie informacji, poglądów, oraz innych informacji pomiędzy użytkownikami Bazy. Prezentowane tutaj treści nie mogą być odbierane jako oficjalne stanowsko administratorów strony w jakiejkolwiek kwestii.
Bardzo prosimy o zamieszczanie komentarzy merytorycznych i napisanych w sposób kulturalny. Dzięki temu czytanie ich będzie dla wszystkich przyjemniejsze. Redakcja zastrzega sobie prawo odrzucania, usuwania, bądź niezmieniającą merytorycznego przekazu ingerencję w treść komentarzy (moderację) bez podania przyczyny.

Jeżeli masz jakieś materiały, które powinny Twoim zdaniem znaleźć się na tej stronie - wyślij je do nas.
Uzupełnij dane  | Zgłoś redakcji uwagi do pliku | Napisz email do redakcji | Jak dodać nowe zdjęcia?

Stacja kolejowa Moroczyn Mijanka

Do zapisu

Trwa zapis, proszę czekać...