OBK logo Ogólnopolska Baza Kolejowa

Błaszki Wąskotorowe

Ostatnia zmiana: 2021-01-16

Wyślij nowe pliki »

| pokaż też kiepskie [Wersja podstawowa]

Obraz
Odsłon (od 12 maja 2014): 305
powiększ
Autor: Piotr Bartz.
Przesłał: polo; data: 1985-01-01;
Błaszki Wąskotorowe.
Parowóz LAS 15801. Był własnością cukrowni Zduny k. Kalisza. Od niechybnego pocięcia na złom uratowało go przekazanie ( bezpłatne) Technikum Kolejowemu w Ostrowie Wlkp., gdzie został wyremontowany przez hobbystów i stanął przed szkołą jako pomnik (ze zbiorów p. Roberta Lewickiego).
Tagi: tabor
Obraz
Odsłon (od 12 maja 2014): 715
powiększ
Autor: Piotr Bartz.
Przesłał: polo; data: 1985;
Błaszki Wąskotorowe. Parowóz LAS 3276. Był własnością cukrowni Zduny. Po wycofaniu ze służby został wyremontowany i stanął na placu zabaw przedszkola kolejowego w Ostrowie Wlkp. Być może znajduje się tam po dziś dzień (ze zbiorów p. Roberta Lewickiego - podziękowania!).
Tagi: tabor

Zdjęcia publikowane w tym serwisie w większości otrzymujemy od internautów i zakładamy, że mają oni prawo do ich przesyłania. Jeżeli trafisz na materiały naruszające Twoim zdaniem czyjeś prawa autorskie, skontaktuj się z nami (adres w stopce).

Jeżeli masz jakieś materiały, które powinny Twoim zdaniem znaleźć się na tej stronie - wyślij je do nas.
Uzupełnij dane  | Napisz email do redakcji | Jak dodać nowe zdjęcia?

Komentarze:

[Dodaj nowy komentarz]

Bardzo prosimy o zamieszczanie komentarzy merytorycznych i napisanych w sposób kulturalny. Dzięki temu czytanie ich będzie dla wszystkich przyjemniejsze. Redakcja zastrzega sobie prawo odrzucania, usuwania, bądź niezmieniającą merytorycznego przekazu ingerencję w treść komentarzy (moderację) bez podania przyczyny.

Stacja kolejowa Błaszki Wąskotorowe

Do zapisu

Trwa zapis, proszę czekać...