OBK logo Ogólnopolska Baza Kolejowa

Zgorzelec

Ostatnia zmiana: 2019-08-19

<== | Galeria | ==>
Data: 2018-11-10
Autor: Jacek
Napisz e-mail
Zamieszczono: 2018-11-11

Galeria użytkownika Jacek

Elektryfikacja, widok w stronę Węglińca.

Licencja: Można wykorzystać poza serwisem 'bazakolejowa.pl' tylko do celów niekomercyjnych z podaniem źródła i autora [?]

Tagi: budowy/remonty/rozbiórki; panoramy/widoki ogólne; perony/rampy/place/zadaszenia; przejazdy i przejścia naziemne (drogowe); sygnalizacja/słupki/znaki itp..

Zaproponuj tagi

Podobiekty:

Dodaj podobiekty
Odsłon : 475
: 2

Zaloguj się by móc zagłosować.

Obiekty:

Komentarze:

  • #1 wasiukibic (2019-09-18 20:23:31)
    Miejscowi narzekają na to przejście; gdy trzeba dojść do pociągu stojącego przy peronie 2, a akurat szlabany są zamknięte (skład wjeżdża na peron 1, lub pociąg stoi gotowy do odjazdu z peronu 2) trzeba przechodzić pod nimi lub je omijać, co nie jest ani wygodne, ani bezpieczne. Nie zbudowano też bezpośredniego dojścia do peronu nr 2 z widocznej w tle ul. Powstańców Śląskich, przez co trzeba robić kółko do miasta aż dwa razy przecinając tory. Bezsensowna oszczędność dla stacji o dużym natężeniu ruchu pasażerskiego.
  • #2 (odp. na #1) Kacper Monczar (2019-09-19 03:29:59)
    Bezpośrednie dojście do peronu 2 istniało podczas modernizacji linii, w okolicach 2008 roku. Oczywiście zaraz potem zostało usunięte, żeby nie żyło się za łatwo.

[Dodaj nowy komentarz]

Bardzo prosimy o zamieszczanie komentarzy merytorycznych i napisanych w sposób kulturalny. Dzięki temu czytanie ich będzie dla wszystkich przyjemniejsze. Redakcja zastrzega sobie prawo odrzucania, usuwania, bądź niezmieniającą merytorycznego przekazu ingerencję w treść komentarzy (moderację) bez podania przyczyny.

Jeżeli masz jakieś materiały, które powinny Twoim zdaniem znaleźć się na tej stronie - wyślij je do nas.
Uzupełnij dane  | Zgłoś redakcji uwagi do pliku | Napisz email do redakcji | Jak dodać nowe zdjęcia?

Stacja kolejowa Zgorzelec

Do zapisu

Trwa zapis, proszę czekać...