OBK logo Ogólnopolska Baza Kolejowa

Żabieniec

Ostatnia zmiana: 2020-09-23

<== | Galeria | ==>
Data: 2020-09-05
Autor: wasiukibic
Napisz e-mail
Zamieszczono: 2020-09-13

Galeria użytkownika wasiukibic

Wiadukt w ciągu pasażerskich torów Podsudeckiej - komora wschodnia, którą leci tor dla składów pasażerskich ze Zdzieszowic, po którego lewej stronie jest pusty pas po rozebranym torze linii ze Strzelec Opolskich przez Leśnicę (nieczynny od 1945 roku). Z lewej strony komora środkowa dla składów towarowych kursujących do Zdzieszowic, Podsudecką, kiedyś także do Baborowa i portu. Z prawej strony tor dla pociągów pasażerskich wyjeżdżających do Zdzieszowic, w latach 1945-2002 także do Leśnicy. W tle budynek nastawni. Widok w kierunku północno-zachodnim.

Licencja: Można wykorzystać poza serwisem 'bazakolejowa.pl' tylko do celów niekomercyjnych z podaniem źródła i autora [?]

Tagi: budynki związane z prowadzeniem ruchu; mosty/wiadukty/estakady/przepusty; szlak (trasa)/pojedyncze tory.

Zaproponuj tagi

Podobiekty:

Dodaj podobiekty
Odsłon : 178

Zaloguj się by móc zagłosować.

Obiekty:

Komentarze:

[Dodaj nowy komentarz]

Sekcja komentarzy służy wymianie informacji, poglądów, oraz innych informacji pomiędzy użytkownikami Bazy. Prezentowane tutaj treści nie mogą być odbierane jako oficjalne stanowsko administratorów strony w jakiejkolwiek kwestii.
Bardzo prosimy o zamieszczanie komentarzy merytorycznych i napisanych w sposób kulturalny. Dzięki temu czytanie ich będzie dla wszystkich przyjemniejsze. Redakcja zastrzega sobie prawo odrzucania, usuwania, bądź niezmieniającą merytorycznego przekazu ingerencję w treść komentarzy (moderację) bez podania przyczyny.

Jeżeli masz jakieś materiały, które powinny Twoim zdaniem znaleźć się na tej stronie - wyślij je do nas.
Uzupełnij dane  | Zgłoś redakcji uwagi do pliku | Napisz email do redakcji | Jak dodać nowe zdjęcia?

Stacja kolejowa Żabieniec

Do zapisu

Trwa zapis, proszę czekać...