OBK logo Ogólnopolska Baza Kolejowa

Niezdrowice

Ostatnia zmiana: 2020-09-21

<== | Galeria | ==>
Data: 2020-09-19
Autor: wasiukibic
Napisz e-mail
Zamieszczono: 2020-10-01

Galeria użytkownika wasiukibic

Kilkadziesiąt metrów na zachód od przejazdu - tor nr 1 lk 137 odbija delikatnym łukiem na północ, aby zrobić miejsce na tor, odgałęziający się od tor nr 1 i nr 2 wyżej wymienionej linii, który jeszcze w latach 80. prowadził do Zakładów Chemicznych Blachownia, obecnie odcięty od tej strony sieci kolejowej. Widok w kierunku południowo-zachodnim (stacja Sławięcice/Kędzierzyn Koźle). Pierwszy z lewej to tor lk 199.

Licencja: Można wykorzystać poza serwisem 'bazakolejowa.pl' tylko do celów niekomercyjnych z podaniem źródła i autora [?]

Tagi: pozostałości/starotorza/dawne równie stacyjne; szlak (trasa)/pojedyncze tory.

Zaproponuj tagi

Podobiekty:

Dodaj podobiekty
Odsłon : 198

Zaloguj się by móc zagłosować.

Obiekty:

Komentarze:

[Dodaj nowy komentarz]

Sekcja komentarzy służy wymianie informacji, poglądów, oraz innych informacji pomiędzy użytkownikami Bazy. Prezentowane tutaj treści nie mogą być odbierane jako oficjalne stanowsko administratorów strony w jakiejkolwiek kwestii.
Bardzo prosimy o zamieszczanie komentarzy merytorycznych i napisanych w sposób kulturalny. Dzięki temu czytanie ich będzie dla wszystkich przyjemniejsze. Redakcja zastrzega sobie prawo odrzucania, usuwania, bądź niezmieniającą merytorycznego przekazu ingerencję w treść komentarzy (moderację) bez podania przyczyny.

Jeżeli masz jakieś materiały, które powinny Twoim zdaniem znaleźć się na tej stronie - wyślij je do nas.
Uzupełnij dane  | Zgłoś redakcji uwagi do pliku | Napisz email do redakcji | Jak dodać nowe zdjęcia?

Stacja kolejowa Niezdrowice

Do zapisu

Trwa zapis, proszę czekać...