OBK logo Ogólnopolska Baza Kolejowa

Szyb Prezydent

Ostatnia zmiana: 2021-05-07

Wyślij nowe pliki »

| pokaż też kiepskie [Wersja podstawowa]

Obraz
Odsłon : 348
powiększ
Autor: wasiukibic
data: 2019-06-08;
Pozostałości KWK Polska w Chorzowie - Szyb Prezydent, przerobiony na wieżę widokową. Widok od strony wjazdu z linii Chorzów Batory - Tczew w kierunku południowym (koniec bocznicy).
Tagi: pozostałości/starotorza/dawne równie stacyjne
Obraz
Odsłon : 405
powiększ
Autor: wasiukibic
data: 2019-06-08;
Dawny dworzec towarowy KWK Polska - widok z Szybu Prezydent w kierunku końca torów (południe). Za murem zakładowym znajduje się ul. Tadeusza Kościuszki.
Tagi: pozostałości/starotorza/dawne równie stacyjne
Obraz
Odsłon : 443
: 2
powiększ
Autor: wasiukibic
data: 2019-06-08;
Dawny dworzec towarowy KWK Polska - widok z Szybu Prezydent w kierunku połączenia z linią Chorzów Batory - Tczew, na stacji Chorzów Stary, kierunek północny. Za drzewami z lewej strony teren Huty Kościuszko (dawniej widać byłoby ciąg technologiczny koksowni); po prawej zaś Elektrociepłownia Chorzów https://chorzow.fotopolska.eu/637,obiekt.html?map_z=15.
Tagi: panoramy/widoki ogólne, pozostałości/starotorza/dawne równie stacyjne
Obraz
Odsłon : 359
powiększ
Autor: wasiukibic
data: 2019-06-08;
Wieża wyciągowa Szybu Prezydent KWK Polska - widok od strony ul. Kościuszki w kierunku północnym (stacja Chorzów Stary). Porównanie do: https://chorzow.fotopolska.eu/Chorzow/b59847,Wieza_wyciagowa_szybu__Prezydent_.html?f=1163238-foto.
Tagi: budynki towarzyszące (inne), pozostałości/starotorza/dawne równie stacyjne

Zdjęcia publikowane w tym serwisie w większości otrzymujemy od internautów i zakładamy, że mają oni prawo do ich przesyłania. Jeżeli trafisz na materiały naruszające Twoim zdaniem czyjeś prawa autorskie, skontaktuj się z nami (adres w stopce).

Jeżeli masz jakieś materiały, które powinny Twoim zdaniem znaleźć się na tej stronie - wyślij je do nas.
Uzupełnij dane  | Napisz email do redakcji | Jak dodać nowe zdjęcia?

Komentarze:

[Dodaj nowy komentarz]

Sekcja komentarzy służy wymianie informacji, poglądów, oraz innych informacji pomiędzy użytkownikami Bazy. Prezentowane tutaj treści nie mogą być odbierane jako oficjalne stanowsko administratorów strony w jakiejkolwiek kwestii.
Bardzo prosimy o zamieszczanie komentarzy merytorycznych i napisanych w sposób kulturalny. Dzięki temu czytanie ich będzie dla wszystkich przyjemniejsze. Redakcja zastrzega sobie prawo odrzucania, usuwania, bądź niezmieniającą merytorycznego przekazu ingerencję w treść komentarzy (moderację) bez podania przyczyny.

Stacja kolejowa Szyb Prezydent

Do zapisu

Trwa zapis, proszę czekać...