OBK logo Ogólnopolska Baza Kolejowa

Warszawa Most

Ostatnia zmiana: 2020-06-28

Wyślij nowe pliki »

| pokaż też kiepskie [Wersja rozszerzona]
Obraz
fot. nieznany (pomiędzy 1900 a 1910)
Obraz
fot. nieznany (1930)
Obraz
fot. nieznany (1930)
Obraz
fot. nieznany (przed 1939)
Obraz
fot. nieznany (przed 1939)
Obraz
fot. nieznany (przed 1939)
Obraz
fot. nieznany (przed 1939)
Obraz
fot. nieznany (pomiędzy 1940 a 1942)

Zdjęcia publikowane w tym serwisie w większości otrzymujemy od internautów i zakładamy, że mają oni prawo do ich przesyłania. Jeżeli trafisz na materiały naruszające Twoim zdaniem czyjeś prawa autorskie, skontaktuj się z nami (adres w stopce).

Jeżeli masz jakieś materiały, które powinny Twoim zdaniem znaleźć się na tej stronie - wyślij je do nas.
Uzupełnij dane  | Napisz email do redakcji | Jak dodać nowe zdjęcia?

Komentarze:

  • #1 subsens (2020-06-28 02:47:07)
    Nazwa Weichsel Uf[er] http://wiki-commons.… nie została potwierdzona w Kursbuch https://pkjs.de/bahn… wydanym z datą obowiązywania o dwa dni późniejszą (3 lipca 1944). Warto ją odnotować, ponieważ zaistniała w historii poprzez urzędowe wydawnictwo, za które odpowiadał podmiot prawdopodobnie wyżej ulokowany w hierarchii organizacyjnej. Last but not least, Bfv był o pół marki droższy niż Kursbuch.

[Dodaj nowy komentarz]

Sekcja komentarzy służy wymianie informacji, poglądów, oraz innych informacji pomiędzy użytkownikami Bazy. Prezentowane tutaj treści nie mogą być odbierane jako oficjalne stanowsko administratorów strony w jakiejkolwiek kwestii.
Bardzo prosimy o zamieszczanie komentarzy merytorycznych i napisanych w sposób kulturalny. Dzięki temu czytanie ich będzie dla wszystkich przyjemniejsze. Redakcja zastrzega sobie prawo odrzucania, usuwania, bądź niezmieniającą merytorycznego przekazu ingerencję w treść komentarzy (moderację) bez podania przyczyny.

Stacja kolejowa Warszawa Most

Do zapisu

Trwa zapis, proszę czekać...