OBK logo Ogólnopolska Baza Kolejowa

Oleszna

Ostatnia zmiana: 2019-12-10

<== | Galeria | ==>
Data: 1951-05-23
Autor: PKP
Przesłał: Sławek
Napisz e-mail
http://atlaskolejowy.net
Zamieszczono: 2017-11-17

Galeria użytkownika

Galeria autora PKP

Plan stacji Oleszna z 1951 roku, jedynej stacji pomiędzy Starym Czarnowem a Szczecinem Lotnisko z tak rozbudowanym układem torów. Myślę, że ten plan raz na zawsze powinien rozwiać wątpliwości co do tego, że nie była to stacja Struga Szczecińska.

Licencja: Nie można wykorzystać poza serwisem 'bazakolejowa.pl' [?]

Tagi: dokumenty/bilety/mapy.

Zaproponuj tagi

Podobiekty:

Dodaj podobiekty
Odsłon : 661
: 2

Zaloguj się by móc zagłosować.

Obiekty:

Komentarze:

  • #1 irek (2017-11-17 13:05:34)
    Jak dla mnie, jest to jedno z ciekawszych ujęć z czasów minionej epoki. W czym rzecz? Proszę zwrócić uwagę na te pieczęci - TYLKO DO UŻYTKU SŁUŻBOWEGO, albo - TRZYMAĆ POD ZAMKNIĘCIEM. Brakuje jeszcze tabliczki jakimi były obstalowane wszystkie obiekty, w czasach nie tak odległych - ZAKAZ FOTOGRAFOWANIA! Tego typu ostrzeżenia/zakazy, widniały na wszystkim co było kolejowe(ale nie tylko), nawet na kibelkach dworcowych/stacyjnych. Aż się chce wykrzyczeć - O tempora, o mores! Całe szczęście to już przeszłość( mam nadzieję)! No i na koniec ten odręczny dopisek - PLAN USYTUOWAĆ ODWROTNIE....tak jak by od razy nie można było tego zrobić właściwie/prawidłowo/normalnie?
  • #2 djSon (2017-11-17 13:16:13)
    Witam. Ma szanowny pan jeszcze plany Chwarstnicy i Ban, i czy moglby je pan udostepnic? Najlepiej takie sprzed 1980. Banie sa mi bardzo potrzebne do scenerii Polska Zachodnia, tworzonej do symulatora MaSzyna.

[Dodaj nowy komentarz]

Sekcja komentarzy służy wymianie informacji, poglądów, oraz innych informacji pomiędzy użytkownikami Bazy. Prezentowane tutaj treści nie mogą być odbierane jako oficjalne stanowsko administratorów strony w jakiejkolwiek kwestii.
Bardzo prosimy o zamieszczanie komentarzy merytorycznych i napisanych w sposób kulturalny. Dzięki temu czytanie ich będzie dla wszystkich przyjemniejsze. Redakcja zastrzega sobie prawo odrzucania, usuwania, bądź niezmieniającą merytorycznego przekazu ingerencję w treść komentarzy (moderację) bez podania przyczyny.

Jeżeli masz jakieś materiały, które powinny Twoim zdaniem znaleźć się na tej stronie - wyślij je do nas.
Uzupełnij dane  | Zgłoś redakcji uwagi do pliku | Napisz email do redakcji | Jak dodać nowe zdjęcia?

Stacja kolejowa Oleszna

Do zapisu

Trwa zapis, proszę czekać...