OBK logo Ogólnopolska Baza Kolejowa

Linia Jabłonka Słupecka – Wilczyn

Odcinek:

Ostatnia zmiana: 2019-08-18 (historia)

Wyślij nowe pliki »

pokaż też kiepskie [Pokaż/ukryj poza zasięgiem] [Wersja rozszerzona]

Zdjęcia publikowane w tym serwisie w większości otrzymujemy od internautów i zakładamy, że mają oni prawo do ich przesyłania. Jeżeli trafisz na materiały naruszające Twoim zdaniem czyjeś prawa autorskie, skontaktuj się z nami (adres w stopce).

Jeżeli masz jakieś materiały, które powinny Twoim zdaniem znaleźć się na tej stronie - wyślij je do nas.
Uzupełnij dane  | Napisz email do redakcji | Jak dodać nowe zdjęcia?

Pisanie komentarzy dostępne jest jedynie dla zalogowanych użytkowników.

Komentarze:

  • #1 polo (2017-04-20 11:03:55)
    Po wojnie, ruch pasażerski na linii Cegielnia - Wilczyn był symboliczny. Jedynie w SRJP "zima 1947 - 1948" uwzględniono dwie pary pociągów, kursujących we wtorki i piątki robocze. Od lata 1948 do końca rozkładu "zima 1948 - 1949" oba kursy opatrzono uwagą "za oddzielnym ogłoszeniem", a w okresie od "zima 1949 - 1950" do końca rozkładu "zima 1951 - 1952" ukazywała się jedynie pusta tabela z adnotacją "ruch pasażerski nie podjęty". W rozkładzie "lato 1952" odcinka Cegielnia - Wilczyn już nie uwzględniono.

[Dodaj nowy komentarz]

Bardzo prosimy o zamieszczanie komentarzy merytorycznych i napisanych w sposób kulturalny. Dzięki temu czytanie ich będzie dla wszystkich przyjemniejsze. Redakcja zastrzega sobie prawo odrzucania, usuwania, bądź niezmieniającą merytorycznego przekazu ingerencję w treść komentarzy (moderację) bez podania przyczyny.

Linia kolejowa Jabłonka Słupecka – Wilczyn

Do zapisu

Trwa zapis, proszę czekać...