OBK logo Ogólnopolska Baza Kolejowa

Linia Podkowa Leśna Główna – Milanówek Grudów (48)

Odcinek:

Ostatnia zmiana: 2021-04-08 (opisy, historia)

Wyślij nowe pliki »

| pokaż też kiepskie [Pokaż/ukryj poza zasięgiem] [Wersja rozszerzona]
Obraz
fot. Leszek Kowalik (1941)
Obraz
fot. Karol Szejner (2020-09-13)

Zdjęcia publikowane w tym serwisie w większości otrzymujemy od internautów i zakładamy, że mają oni prawo do ich przesyłania. Jeżeli trafisz na materiały naruszające Twoim zdaniem czyjeś prawa autorskie, skontaktuj się z nami (adres w stopce).

Jeżeli masz jakieś materiały, które powinny Twoim zdaniem znaleźć się na tej stronie - wyślij je do nas.
Uzupełnij dane  | Napisz email do redakcji | Jak dodać nowe zdjęcia?

Komentarze:

  • #1 marcin_f (2020-09-29 14:39:45)
    Linia oryginalnie docierała pod dworzec PKP i znajdowały się na niej przystanki Milanówek Graniczna, Milanówek Prosta i PKP. Odcinek Graniczna - Dw. PKP został zlikwidowany ok. roku 1973. Odcinek Grudów - Graniczna został zlikwidowany w 1993. Odcinek zlikwidowany był na całej długości jednotorowy, jedynie pod dworcem PKP istniało żeberko do oblotu wagonu doczepnego przez motorowy.

[Dodaj nowy komentarz]

Sekcja komentarzy służy wymianie informacji, poglądów, oraz innych informacji pomiędzy użytkownikami Bazy. Prezentowane tutaj treści nie mogą być odbierane jako oficjalne stanowsko administratorów strony w jakiejkolwiek kwestii.
Bardzo prosimy o zamieszczanie komentarzy merytorycznych i napisanych w sposób kulturalny. Dzięki temu czytanie ich będzie dla wszystkich przyjemniejsze. Redakcja zastrzega sobie prawo odrzucania, usuwania, bądź niezmieniającą merytorycznego przekazu ingerencję w treść komentarzy (moderację) bez podania przyczyny.

Linia kolejowa Podkowa Leśna Główna – Milanówek Grudów (48)

Do zapisu

Trwa zapis, proszę czekać...