OBK logo Ogólnopolska Baza Kolejowa

Linia Wyczółki – Paluch

Odcinek:

Ostatnia zmiana: 2021-11-04 (przebieg)

Galeria
Data: 1940 (???)
Autor: nieznany
Przesłał: Marcin Kulinicz
Napisz e-mail
Odcinek Wyczółki – Paluch
Zamieszczono: 2021-01-21

Galeria użytkownika Marcin Kulinicz

Galeria autora nieznany

Zdjęcie przedstawia okolice obecnego wjazdu do Wojskowego Portu Lotniczego Warszawa - Okęcie z ul. Żwirki i Wigury. Ulica ŻiW jest na pierwszym planie. Na lewo od niej widać tor do Palucha i naprężacz oraz wskaźnik kolejowy. W prawej części zdjęcia widać budynek posterunku lub dróżnika przejazdowego, rogatki przejazdowe, linię teletechniczną - to linia nr 8 (stary przebieg), którą w tym miejscu przecinała ul. Żwirki i Wigury. Zdjęcie z FB, ze strony "Okęcie dawniej i dziś".

Licencja: Można wykorzystać poza serwisem 'bazakolejowa.pl' tylko do celów niekomercyjnych z podaniem źródła i autora [?]

Tagi: budynki towarzyszące (inne); budynki związane z prowadzeniem ruchu; przejazdy i przejścia naziemne (drogowe); sygnalizacja/słupki/znaki itp.; szlak (trasa)/pojedyncze tory.

Zaproponuj tagi

Podobiekty:

Dodaj podobiekty
Odsłon : 510

Zaloguj się by móc zagłosować.

Obiekty:

Komentarze:

[Dodaj nowy komentarz]

Sekcja komentarzy służy wymianie informacji, poglądów, oraz innych informacji pomiędzy użytkownikami Bazy. Prezentowane tutaj treści nie mogą być odbierane jako oficjalne stanowsko administratorów strony w jakiejkolwiek kwestii.
Bardzo prosimy o zamieszczanie komentarzy merytorycznych i napisanych w sposób kulturalny. Dzięki temu czytanie ich będzie dla wszystkich przyjemniejsze. Redakcja zastrzega sobie prawo odrzucania, usuwania, bądź niezmieniającą merytorycznego przekazu ingerencję w treść komentarzy (moderację) bez podania przyczyny.

Jeżeli masz jakieś materiały, które powinny Twoim zdaniem znaleźć się na tej stronie - wyślij je do nas.
Uzupełnij dane  | Zgłoś redakcji uwagi do pliku | Napisz email do redakcji | Jak dodać nowe zdjęcia?

Linia kolejowa Wyczółki – Paluch

Do zapisu

Trwa zapis, proszę czekać...