OBK logo Ogólnopolska Baza Kolejowa

Bocznice Lasy rejonu Tuplic i Forst (Lausitz)

Odcinek:

Ostatnia zmiana: 2021-05-11

<== | Galeria | ==>
Data: 2021-05-01
Autor: wasiukibic
Napisz e-mail
Zamieszczono: 2021-05-04

Galeria użytkownika wasiukibic

Wyjazd z mijanki/posterunku odgałęźnego 216 "Vierecke" w kierunku południowo-wschodnim (główna oś komunikacyjna północ-południe => posterunek odgałęźny/mijanka "Neue Scheune"). Niestety, tam gdzie zaczyna się młodnik, zatarły się już ślady przebiegu torowiska. Za plecami przecinka po torze jest jeszcze wciąż widoczna: https://www.bazakolejowa.pl/foto/1085/162015465885a4ade7149fdcd168520b9bd1bfa06f-2586.jpg.

Licencja: Można wykorzystać poza serwisem 'bazakolejowa.pl' tylko do celów niekomercyjnych z podaniem źródła i autora [?]

Tagi: pozostałości/starotorza/dawne równie stacyjne.

Zaproponuj tagi

Podobiekty:

Dodaj podobiekty
Odsłon : 58

Zaloguj się by móc zagłosować.

Obiekty:

Komentarze:

[Dodaj nowy komentarz]

Sekcja komentarzy służy wymianie informacji, poglądów, oraz innych informacji pomiędzy użytkownikami Bazy. Prezentowane tutaj treści nie mogą być odbierane jako oficjalne stanowsko administratorów strony w jakiejkolwiek kwestii.
Bardzo prosimy o zamieszczanie komentarzy merytorycznych i napisanych w sposób kulturalny. Dzięki temu czytanie ich będzie dla wszystkich przyjemniejsze. Redakcja zastrzega sobie prawo odrzucania, usuwania, bądź niezmieniającą merytorycznego przekazu ingerencję w treść komentarzy (moderację) bez podania przyczyny.

Jeżeli masz jakieś materiały, które powinny Twoim zdaniem znaleźć się na tej stronie - wyślij je do nas.
Uzupełnij dane  | Zgłoś redakcji uwagi do pliku | Napisz email do redakcji | Jak dodać nowe zdjęcia?

Do zapisu

Trwa zapis, proszę czekać...