OBK logo Ogólnopolska Baza Kolejowa

Bocznice Piotrków Trybunalski – bocznice

Odcinek:

Ostatnia zmiana: 2021-09-17

Wyślij nowe pliki »

| pokaż też kiepskie [Wersja podstawowa]

Obraz
Odsłon (od 12 maja 2014): 874
powiększ
Autor: Przemysław Więcek
data: 2010-06-04;
Odcinek: bocznica do huty szkła
Na pierwszym planie linia Koluszki - Piotrków Trybunalski, dalej bocznica Ciepłowni C-2 Miejskiego Zakładu Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. Za ogrodzeniem była Huta Szkła Okiennego "Kara" S.A. W prawo Koluszki, w lewo Radomsko. 143,4 km.
Tagi: infrastruktura torowa/rozjazdy/równie stacyjne
Obraz
Odsłon (od 12 maja 2014): 912
powiększ
Autor: Przemysław Więcek
data: 2010-06-04;
Odcinek: bocznica do huty szkła
Była Huta Szkła Okiennego "Kara" S.A., która ma bocznicę kolejową, nieczynną. Rampa kolejowa. Za ogrodzeniem bocznica Ciepłowni C-2 Miejskiego Zakładu Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. i linia Koluszki - Piotrków Trybunalski. Widok w kierunku Koluszek. 143,5 km.
Tagi: perony/rampy/place/zadaszenia, pozostałości/starotorza/dawne równie stacyjne

Zdjęcia publikowane w tym serwisie w większości otrzymujemy od internautów i zakładamy, że mają oni prawo do ich przesyłania. Jeżeli trafisz na materiały naruszające Twoim zdaniem czyjeś prawa autorskie, skontaktuj się z nami (adres w stopce).

Jeżeli masz jakieś materiały, które powinny Twoim zdaniem znaleźć się na tej stronie - wyślij je do nas.
Uzupełnij dane  | Napisz email do redakcji | Jak dodać nowe zdjęcia?

Komentarze:

[Dodaj nowy komentarz]

Sekcja komentarzy służy wymianie informacji, poglądów, oraz innych informacji pomiędzy użytkownikami Bazy. Prezentowane tutaj treści nie mogą być odbierane jako oficjalne stanowsko administratorów strony w jakiejkolwiek kwestii.
Bardzo prosimy o zamieszczanie komentarzy merytorycznych i napisanych w sposób kulturalny. Dzięki temu czytanie ich będzie dla wszystkich przyjemniejsze. Redakcja zastrzega sobie prawo odrzucania, usuwania, bądź niezmieniającą merytorycznego przekazu ingerencję w treść komentarzy (moderację) bez podania przyczyny.

Do zapisu

Trwa zapis, proszę czekać...